LIJST VAN ALLE SEYCHELLENEILANDEN

LIJST VAN DE SEYCHELLENEILANDEN




Granieten Eilanden (Binnenste Eilanden)

Mahé
Praslin
Silhouet
La Digue
Curieuse
Félicité
Frégate
Sint Anne
Noordereiland
Île au Cerf
Marianne
Grande Sœur (Oost-zuster)
Thérèse
Aride
Conceptie
petite soeur (Zuster van het Westen)
Neef
Neef
Lang eiland
Île aux Récifs
Rond (Praslin)
Anoniem
Mamelles
Île Moyenne
Île aux Vaches Mariniers
L'Islette
Île Sèche
Île Cachée
Île aux Cocos
Ronde (Mahé)
L'Îlot Frégate
Booby-eiland
Chauve Souris (Mahé)
Chauve Souris (Praslin)
La Fouche
Île Hodoul
L'Ilot
Île Aux Rats
Souris
Saint-Pierre (Praslin)
Zavé
Grande Rocher (Harrison Rocks)

Koraal Eilanden (Binnenste Eilanden)

Vogeleiland
Denis Eiland (Île Denis)

Nieuwe Eilanden

Eden
Vooravond
Doorzettingsvermogen

Koraal Eilanden (Buitenste Eilanden)

Plaat
Coëtivy
Noordereiland (Afrikaanse Banken)
Zuid-Eiland (Afrikaanse Banken)
Remire
D'Arros
St. Jozef (Sint Jozef Atol)
Fouquet (Saint-Joseph Atoll)
Hulpbron (Saint-Joseph Atoll)
Petit Carcassaye (Saint-Joseph Atoll)
Grand Carcassaye (Saint-Joseph Atoll)
Benjamin (Saint-Joseph Atoll)
Banc Ferrari (Saint-Joseph Atoll)
Chien (Saint-Joseph Atoll)
Pelikaan (Saint-Joseph Atoll)
Vars (Saint-Joseph Atoll)
Île Paul (Saint-Joseph Atoll)
Banc de Sable (Saint-Joseph Atoll)
Bancs Cocos (Saint-Joseph-Atoll)
Zandkaai (Bertaut Reef)
Desroches
Poivre (Poivre Atoll)
Florentijn (Poivre Atoll)
Île du Sud (Poivre Atoll)
Étoile Cay
Boudeuse
Marie Louise
Desnœufs (Desnoeufs)
Alphonse-eiland (Alphonse Atoll)
Bijoutier (Atol Saint-François)
Saint François (Saint-François Atoll)
Île du Nord (Farquhar Atoll)
Île du Sud (Farquhar Atoll)
Voorzienigheid (Providence Atoll)
Cerf (Providence Atoll)
Saint-Pierre-Eiland
Grande Terre (Zuid-Eiland) (Aldabra Atoll)
Picard (Westereiland) (Aldabra Atol)
Polymnie-eiland (Aldabra Atoll)
Kokosnoteneiland (Aldabra Atol)
Eufraat Eiland (Aldabra Atol)
Malabar (Middeneiland) (Aldabra Atol)
Île aux Cedres (Aldabra-atol)
Île Michel (Aldabra Atoll)
Île Esprit (Aldabra Atol)
Île Moustiques (Aldabra Atoll)
Îlot Parc (Aldabra Atoll)
Îlot Emile (Aldabra Atoll)
Îlot Yangue (Aldabra Atol)
Îlot Dubois (Aldabra Atoll)
Îlot Magnan (Aldabra Atol)
Île Lanier (Aldabra Atoll)
Veronderstelling
Astove
Menai (Kosmoledo-atol)
Île du Nord (Kosmoledo-atol)
Île Nord-Est (Cosmoledo Atol)
Île du Trou (Kosmoledo-atol)
Goëlette (Cosmoledo Atoll)
Grande Polyte (Cosmoledo Atol)
Petit Polyte (Kosmoledo-atol)
Grande Île (Tovenaar) (Cosmoledo Atol)
Pagode (Kosmoledo-atol)
Île du Sud (Kosmoledo-atol)
Île Baleine (Kosmoledo-atol)
Île Chauve Souris (Cosmoledo Atol)
Île aux Macaques (Kosmoledo-atol)
Île aux Rats (Kosmoledo-atol)
Île Observatie (Kosmoledo-atol)
Île Sud-Est (Kosmoledo-atol)
Îlot la Croix (Kosmoledo-atol)