WYKAZ WSZYSTKICH WYSP SESZELI

LISTA WYSP SESZELI




Wyspy Granitowe (Wyspy Wewnętrzne)

Mahé
Praslin
Sylwetka
La Digue
Curieuse
Félicité
Frégate
Święta Anna
Wyspa Północna
Île au Cerf
Marianne
Grande Sœur (Siostra Wschodnia)
Teresa
Aride
Koncepcja
filigranowy soeur (West Sister)
Kuzyn
Kuzyn
Long Island
Île aux Récifs
Runda (Praslin)
Anonimowy
Mamelles
Île Moyenne
Île aux Vaches Marines
L'Islette
Île Sèche
Île Cachée
Île aux Cocos
Ronde (Mahé)
L'Îlot Frégate
Wyspa Booby
Chauve Souris (Mahé)
Chauve Souris (Praslin)
La Fouche
Île Hodoul
L'Ilot
Île Aux Rats
Souris
Saint-Pierre (Praslin)
Zavé
Grande Rocher (Harrison Rocks)

Wyspy Koralowe (Wyspy Wewnętrzne)

Wyspa Ptaków
Wyspa Denis (Île Denis)

Nowe wyspy

Eden
Ewa
Wytrwałość

Wyspy Koralowe (Wyspy Zewnętrzne)

Płyta
Coëtivy
Wyspa Północna (Banki Afrykańskie)
Wyspa Południowa (Banki Afrykańskie)
Remire
D'Arros
Święty Józef (Święty Józef Atol)
Fouquet (Atol świętego Józefa)
Zasoby (Atol Świętojański)
Petit Carcassaye (Atol świętego Józefa)
Grand Carcassaye (Atol Świętego Józefa)
Benjamin (Atol świętego Józefa)
Banc Ferrari (Atol Saint Joseph)
Chien (Atol świętego Józefa)
Pelikan (Atol świętego Józefa)
Vars (Atol SaintJoseph)
Île Paul (Atol świętego Józefa)
Banc de Sable (Atol świętego Józefa)
Bancs Cocos (Saint-Joseph-Atoll)
Sand Cay (Bertaut Reef)
Desroches
Poivre (Atol Poivre)
Florentyna (Atol Poivre)
Île du Sud (Atol Poivre)
Étoile Cay
Boudeuse
Maria Louise
Desnœufs (Desnoeufs)
Wyspa Alphonse'a (Alphonse Atoll)
Bijoutier (Atol w Saint-François)
Saint François (Atol Saint-François)
Île du Nord (Atol Farquhar)
Île du Sud (Atol Farquhar)
Providence (Atol Providence)
Cerf (Atol Providence)
Saint-Pierre-Wyspa
Grande Terre (Wyspa Południowa) (Atol Aldabra)
Picard (Wyspa Zachodnia) (Atol Aldabra)
Wyspa Polymnie (Atol Aldabra)
Wyspa Kokosowa (Atol Aldabra)
Wyspa Eufrat (Atol Aldabra)
Malabar (Wyspa Środkowa) (Atol Aldabra)
Île aux Cedres (Atol Aldabra)
Île Michel (Atol Aldabra)
Île Esprit (Atol Aldabra)
Île Moustiques (Atol Aldabra)
Îlot Parc (Atol Aldabra)
Îlot Emile (Atol Aldabra)
Îlot Yangue (Atol Aldabra)
Îlot Dubois (Atol Aldabra)
Îlot Magnan (Atol Aldabra)
Île Lanier (Atol Aldabra)
Assomption
Astove
Menai (Atol Cosmoledo)
Île du Nord (Atol Cosmoledo)
Île Nord-Est (Atol Cosmoledo)
Île du Trou (Atol Cosmoledo)
Goëlette (Atol Cosmoledo)
Grande Polyte (Atol Cosmoledo)
Petit Polyte (Atol Cosmoledo)
Grande Île (Czarodziej) (Atol Cosmoledo)
Pagoda (Atol Cosmoledo)
Île du Sud (Atol Cosmoledo)
Île Baleine (Atol Cosmoledo)
Île Chauve Souris (Cosmoledo Atoll)
Île aux Macaques (Atol Cosmoledo)
Île aux Rats (Cosmoledo Atoll)
Île Obserwacja (Atol Cosmoledo)
Île Sud-Est (Atol Cosmoledo)
Îlot la Croix (Atol Cosmoledo)